Oferta


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze zabawy, od momentu wejścia gości do sali, aż do samego końca wesela.

Podczas osobistego spotkania przedstawiamy Państwu proponowany plan wesela, nad którym dyskutujemy i według którego będziemy prowadzili uroczystość. Omawiamy szczegóły dotyczące gości (wiek, teren geograficzny, pochodzenia, narodowość itp.).

 

Nasz zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Repertuar wesela obejmuje zarówno utwory z lat 50, 60, 70, 80-tych jak i biesiadę, muzykę dancingową, disco polo, muzykę cygańską, oraz najnowsze utwory z list przebojów.
Zawsze mile widziane jest, kiedy klienci mówią jaki jest ich ulubiony typ muzyki, oraz jakie utwory chcieliby usłyszeć na swoim weselu. Repertuar dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów. Na początku staramy się "wyczuć" jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem, gramy to co się podoba, zapewniając świetną zabawę. Każdy z gości ma możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

Zdajemy sobie sprawę, że każde wesele jest inne i ciężko jest wypisać po kolei co będzie się na nim odbywać, jednak skomponowaliśmy dla Państwa przykładowy plan wesela. Jest to lista podstawowych punktów, na których opiera się wesele.

Przykładowy plan wesela:
  Witanie gości w domu Panny Mlodej[akordeon keydbord tamburyn]
powitanie gości weselnych
toast za zdrowie Młodej Pary
posiłki umila nastrojowa muzyka
pierwszy taniec Nowożeńców (piosenka do wyboru)
tańce i zabawy podczas wesela
biesiada z akordeonem
oczepiny (dziesiątki konkursów do wyboru)
tort weselny krojony przez Młodą Parę
podziękowania składane przez "młodych" rodzicom
zabawy weselne do białego rana.

Oprawa muzyczna przez nas prezentowana jest w 100% profesjonalna. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nasza muzyka będzie ważnym elementem, budującym pozytywną atmosferę podczas Państwa uroczystości i pozostanie miłym wspomnieniem wspaniale przeżytych chwil.